+48 58 500 22 00

Jeździsz do Litwy, Łotwy lub Estonii?

Opłacaj drogi wygodnie z nową usługą Winiety SMS od E100!

W listopadzie E100 wprowadziło nową usługę wygodnego zakupu winiet w krajach bałtyckich za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Dotąd z kartą E100 dostępne były tylko winiety litewskie, które można było nabyć na wybranych stacjach paliw.

Teraz wystarczy, że wyślesz SMS przed wjazdem na płatne drogi Litwy, Łotwy i Estonii, a otrzymasz wiadomość zwrotną z jednodniową winietą.*

Zarejestruj się już teraz!

Wypełnij formularz
i ciesz się stałym dostępem do usługi!

Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych i zgód marketingowych wyrażone są w klauzuli informacyjnej. Przed wyrażeniem zgód marketingowych, prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

*Do ceny winiety (maks. 12 EUR w zależności od kraju) doliczana jest minimalna prowizja za usługę oraz opłata za SMS zgodnie z taryfą operatora. Szczegółowe cenniki winiet znajdują się na stronach operatorów poszczególnych systemów drogowych.

Jakie korzyści przyniesie Ci nowa usługa od E100?

Rejestracji w usłudze dokonujesz tylko raz. Wystarczy, że prześlesz do nas niezbędne dokumenty, a my zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu i odblokujemy Ci dostęp do płatnych dróg trzech krajów bałtyckich. Po rejestracji już tylko korzystasz zgodnie ze swoimi potrzebami.

Minimum formalności

Usługa Winiety SMS działa w modelu zamówienia „na żądanie” w trybie 24/7. Wystarczy, że prześlesz SMS pod wskazany numer, a w odpowiedzi otrzymasz swoją winietę z danymi. Zakup jest łatwy i wygodny. Nie musisz szukać stacji paliw czy logować się na żadnym portalu.

Wygoda korzystania

Winietę kupujesz, wysyłając SMS przed wjazdem na płatną drogę Litwy, Łotwy lub Estonii, a rozliczasz się za nią wygodnie później w ramach zbiorczej faktury wystawianej przez E100. Takie rozwiązanie jest wygodne i pozwala oszczędzić Twój czas i ograniczyć formalności.

Odroczenie płatności

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz powyżej i poczekaj na instrukcje od nas.

2. Wyślij SMS na podany numer.

3. Poczekaj chwilę na SMS zwrotny ze swoją winietą.

4. I to wszystko. Szerokiej drogi!

Michał Michalski

„Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę z jednego źródła. Przeprowadzamy proces rejestracji i służymy pełnym wsparciem informacyjnym i technicznym na każdym etapie. Mobilność musi być tak prosta, jak to możliwe”.

Kierownik działu Usług Dodatkowych E100

Chcesz poznać więcej szczegółów lub masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie!

+48 58 500 22 00

© 2019 E100 International Trade Sp. z o.o.